Шокиращо! Заловиха мъж с превишена скорост и два телефона в ръцете

Той бил жител на страна-членка на ЕС, но коя ли?

Това е шокиращата снимка на мъж, хванат да управлява колата си с над 60 мили в час и то държейки по един телефон във всяка ръка. Той е бил заснет от полицията в Съри, която го накарала да отбие и го глобила. Свалени са му и шест точки от талона.

Полицията коментира: „Каквото и да е правил шофьорът – явно е било много важно. С телефон във всяка ръка!”.

Заловеният не е жител на Великобритания и решението за наказанието ще трябва да е в неговата родина. Няма договорка за наказанията със страните-членки на ЕС.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.