"Изи Джет" изпрати пътник да си търси багаж в Маракеш

Но той не бил там

„Изи Джет” скоро бе обявена за най-лошата самолетна компания от всички. И явно не само закъсненията са им проблем, а обслужването на клиентите.

Това става ясно след пореден случай на объркване, след като пътник бил изпратен чак в Маракеш да си търси изгубения багаж.  Фи Тайлър трябвало да пътува за Мароко, но всичко започнало зле, след като багажът му останал във Великобритания.

Компанията му съобщила, че е изпратен чак в Маракеш, което е на 200 км. и трябва да си го прибере. Те взели тричасово пътуване с автобус и като стигнали разбрали, че багажът не е там.

Сега компанията му предлага компенсация 125 паунда.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.