Хиляди ниско платени служители ще получат компенсация

2 милиона ще бъдат разпределени между 13 000 души

Хиляди ниско платени работници ще получат компенсация след разследване, че дълго време са получавали под минималната заплата. 2 милиона ще бъдат разпределени между 13 хиляди души, след като Аргос бе определен за най-тежък нарушител.

Правителството е установило, че ощетени са били 233 служители общо.

С това си решение кабинетът иска да затегне мерките срещу работодатели, които не спазват закона и плащат твърде малко на служителите си.

Друг подобен работодател е Sainsbury’s .

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.