Нейно Величество за терора в Испания

Тя изпрати писмо на крал Филип

Кралицата изпрати съболезнователно писмо до испанския край Филипе, в което заклеймява този „дълбоко натъжаващ” терористичен акт в Барселона. Нейно Величество е изпратила своето послание чрез Бъкингамския дворец след нападението, за което отговорност е поела „Ислямска държава”.

Тя изпраща своите „дълбоки съболезнования” на всички, които са изгубили своите близки. В съобщението се казва: „Принц Филип и аз изпращаме своите искрени съболезнования на Ваше Величество и хората на Испания, след ужасяващите нападения в Барселона и Камбрилс, при които загинаха и бяха ранени толкова много хора. Дълбоко натъжаващо е когато невинни хора са подложени на подобен риск, водейки своя нормален живот. Мислите и молитвите ни са за всички, които са изгубили свои близки. Моля, предайте моето съжаление!”

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.