Предимно европейци напускат Кралството

Броят на имиграцията във Великобритания е спаднала до най-ниското си ниво за изминалите три години заради големия брой европейски граждани, напускащи Кралството, сочат данните на Би Би Си.

Разликата между тези, които идват и тези, които напускат страната, е от 81 хиляди на 246 000 за март месец, което е най-ниското ниво.

Голяма част от напускащите страната са именно европейци.

Правителството се зарича да продължава да намалява броя на идващите чужденци.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.