Тежък и дълъг уикенд за британците!

Англичаните пак се прочуха с празнуването си!

Уикендът беше тежък и дълъг за някои британци. Хубавото време и слънцето провокира англичаните да започнат със своите така популярни запои. Стотици пиянстващи по улиците бяха заснети от камерите на фотографите.

Топлата нощ в Нюкасъл бе и доста шумни заради празнуващите групи хора. Един от тях дори пробва да се сбие с автобус. А на едно такси заяви :”Ти няма да минеш”, стил Гандалф.

Вижте сами снимките!

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.