Служителите на "Макдоналдс" на Острова излизат на стачка

Ще се лишим ли от любимия ни чийзбургер?

Персоналът на част от клоновете на „Макдоналдс“ на Острова излиза на стачка, алармират от „Метро“.

Работниците в ресторантите от веригата в Кеймбридж и Крейфорд, в Южен Лондон, не са доволни от условията на труда и „необяснимо“ ниското си заплащане.

Сред исканията на работниците са 10 паунда на час начална заплата и осигурени повече часове на седмица.

Позицията на „Макдоналдс“ все още не е ясна.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.