Тереза Мей съжалява за предизборната кампания

Премиерът Тереза Мей заяви, чесъжалява за предизборната кампания, която е водила. По време на конференция на партията, тя коментира,че кампанията е била "твърде сценарна, твърде президентска".

"Поемам отговорност. Водих кампанията така и съжалявам", заяви премиерът, която се очаква да обяви промяна в системата за общинските жилища.

От своя страна Борис Джонсън, външен министър, пък похвали Мейза воденето на "Брекзит" кампанията и изрази задоволство от нея. В своя статия в голям вестник скоро, Джонсън заяви: "че е време британският лъв да ревне". Той бе критикуван заради свои коментари за Либия по време на събитие в Манчестър,заявявайки, че лодките с мигранти трябва да се насочват директно към Либия.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.