Филип Хамънд: "Евролидерите са врагове!"

Финансовият министър Филип Хамънд обяви, че евролидерите са „врагове”. Според него, на ‘тях им липсват думи” и призова да се държат като „пораснали”. След това написа в „Туитър”: „Ние, у дома, сме обединени. Съжалявам, че използвах подобни думи”.

Хамънд се намира във Вашингтон, за среща на Световния монетен фонд. Той е критикуван силно за това, че се отнася негативно към преговорите в Брюксел. По време на редица срещи, министърът заяви, че „напрежението е голямо” и че „в крайна сметка трябва да стигнем до едно място”. След това добавя: „Но врагът…противниците…те са политически противници.”

„Проведе се референдум.Всички гласувахме. Аз също”,каза още той.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.