Тереза Мей изглежда доста самотна в Брюксел

Тя бе "помолена" да напусне ,за да обсъждат останалите "Брекзит"

Премиерът Тереза Мей изглежда все така самотна по време на срещите в Брюксел в рамките на заседанието на Европейския съвет. Тя бе заснета да чака своите колеги - Жан Клод Юнкер и Доналд Туск ,а докато чака никой не говори с нея. Тя била пристигнала малко по-рано и останала самичка на столовете. Малко по-късно Тукс и останалите пристигат, а срещата започнала.

На нея Мей поискала най-сетне да започнат разговори по търговските взаимоотношения с Великобритания след "Брекзит" , за да защити правата на британците. След срещата, Мей си тръгнала, а останалите евролидери останали да обсъждат "Брекзит" без нея.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.