Ресторант оставя торби с останала храна за бездомните всяка вечер

Възползвайте се ако ви се налага!

Ресторант в Манчестър поде изключително благородна инициатива. А именно – да оставя кутии за безплатна храна за бездомните, останала от кухнята, всяка вечер, информират от „Метро“.

Bosu Body Bar, в Didsbury е специализиран в здравословното хранене и в специалните си кутии, които могат да задържат продуктите до 72 часа пресни.

„След като ресторантът затвори врати, ние сме решили да оставяме пликове, пълни с вкусна храна. За това, ако минавате покрай нашия ресторант, вземете си някой плик и щом видите бездомен или гладен човек, дайте му я. Нека помогнем на хиляди хора!“, гласи официалното изявление на ресторанта.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.