Работодатели: След "Брекзит" ще е страшно!

Особоено за младите хора, предупреждават те

Половината от работодателите смятат, че "Брекзит" ще се отрази зле на младите хора, сочат нови данни. Само един на четири вярва, че ще има ползи от"Брекзит".

Друга анкета, направена сред 4 хиляди млади души, споделят, че не са сигурни за бъдещето си след напускането на ЕС. "Работодатели и млади хора са силно засегнати от това решение на британския народ, те са притеснени какво ще се случва с тях след 2019-та година. Младите хора и сега не получават добри пари, а след "Брекзит" това ще стане още по-зле. Те разчитат на помощи и задлъжняват, а това ще стане по-зле, ако правителството не вземе мерки", предуппреждават организаторите на допитването.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.