Нов удар! Вкарват нови, по-строги закони за депортиране на европейците

Влизат в сила след "Брекзит"

Европейските граждани ще бъдат изправени срещу много по-тежки закони за депортиране след "Брекзит".  Те ще бъдат съдени много по-строго ако извършат престъпление, предупреди британското правителство. Стандартът, който ще влезе в сила след напускането на ЕС, ще означава, че вскеи, който е получил над година присъда затвор, ще прибран насила в родната си страна, според нови данни.

Тази нова линия, свързнаа с "Брекзит" идва във връзка с предстоящия нов кръг преговори в Брюксел и противоречат на европейските изисквания гражданите на страните - членки да си запазят своите права отпреди напускането на блока.

В момента, правилата за депортиране на европейци са доста по-леки от тези за други чужденци. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.