Кучетата на Меган Маркъл вече заминали за Великобритания

Актрисата Меган Маркъл подхрани слуховете, че може би скоро ще се премести да живее във Великобритания, заедно с  нейния любим принц Хари. Последните слухове са, че двет й кучета вече са транспортирани на Острова. Тя има две породисти четириноги -бийгълът Гай и лабрадорът Богарт.  Досега те са живели в родния й дом в Торонто.

Кучетата, които често се появяват в снимките й в социалните мрежи, вече живеят в Лондон, твърдят запознати. Това е и причината тя да не ги показва вече така често. Преди те да бъдат транспортирани, кучетата е трябвало да получат специални паспорти, да им бъде сложен чип и да бъдат ваксирани.

Меган бе заснета на снимачната площадка на "Костюмари" вчера, въпреки слуховете, че тя скоро ще напусне сериала.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.