Който е с евтин билет - последен в самолета

"Бритиш Еъруейз" с нова система

За какво ви е да пръскате пари за скъп билет, ако има възможност да вземете по-евтин? Е, скоро може да се замислите за това, след като „Бритиш Еъруейз“ предлага нова система за резервиране на билети.

Заради новата система всеки, който си е взел по-евтин билет, ще трябва да изчаква всички други да се качат на самолета и след това чак да се качи. Когато пътникът се чекира, той ще бъде вкарван в група межу едно и пет, информира „Индипендънт“. Номерът ще бъде изписван на билета, принтиран или мобилен. Колкото по-малко е числото, толкова повече ще трябва да чакате. Тези, които са бизнес класа или в първа класа, ще се качват първи.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.