Перверзник постави камера в тоалетна на "Старбъкс"

Мъж бе заснет от камерата, която той сам поставил в тоалетна в клон на "Старбъкс". Вярва се, че устройството било там три или четири седмици, преди да бъде забелязана от клиент. Била скрита в цепнатина в тавана и била видяна от наблюдателен клиент миналата година, на същата дата.

Полицията чак сега разкрива кадър на извършителя, в опити да намерят повече информация за него. Няма извършени арести. Разследването продължава, уточняват властите.

Всеки, който има информация, се призовава да се обади на телефон 02086492134

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.