Борисов на среща с българите в Лондон на 3 февруари

Премиерът Бойко Борисов кани на среща-разговор представителите на българската общност във Великобритания на 3 февруари, сряда, в сградата на българското посолство в Лондон. В рамките на срещата се предвижда дискусия по актуални теми от интерес за нашите сънародници, съобщиха от посолството.

Все още няма официална информация за програмата на посещението на Борисов на Острова, но се предполага, че ще има разговор с британския си колега Дейвид Камерън.

Вратите на посолството ще бъдат отворени за гостите на събитието от 19:30 ч. и ще бъдат затворени в 20:00 ч. По програма срещата трябва да приключи в 21:30 часа.

Регистрация за присъствие на събитието трябва да бъде направена на следния електронен адрес: https://www.eventbrite.co.uk/e/21037342257
 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.