Мрачна, но топла Коледа чака жителите на Острова

Имаме лоша новина - сняг няма да има

Сива и мрачна Коледа. Това чака лондончани и гостите на града, както и жителите на Обединеното кралство, съобщиха от „Мет Офис“.

Макар температурите да не са под нулата, а дори и над 10 градуса на места, валежите и облаците ще бележат празниците тази година. Единственият шанс да видим малко светлина и слънчеви лъчи, ще е на „Боксинг дей“ – 26 декември.

Съжаляваме за лошата новина, но греяно вино на фона на снежинки няма да има. Или поне на Острова.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.