Жестоко престъпление навръх Свети Валентин в Лондон

Убито е момче на 17 години

Тийнейджър стана третото дете, убито с нож в Лондон за тази година. Полицията смята, че нападението е било "нарочно", и най-вероятно момчето е познавало палачите си. Жертвата е на 17 години. То е било атакувано след 8 вечерта в сряда.

Намерено е ранено в Goldwing Close и е откарано в болница. За съжаление е произнесено за мъртви в 8,38 часа.

Няма арестувани за зверското престъпление, извършено навръх Свети Валентин. Жертвата е трета подред в Лондон. 12 души са били атакува с нож за 2018-та досега, според данните на "Скотланд Ярд". Търсят се свидетели на ужасяващата случка.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.