Двойка се върна от медения си месец и ето как окри къщата си (СНИМКИ)

Новата "Берлинска стена"?

Mлада двойка преживя истински шок след като на връщане от медения си месец открива 6-метрова ограда около дома си, информират от в. „Метро“.

Томас Ентуистъл, на 27 г., и съпругата му Ребека, на 24 г., откриха дървената бариера само на 2 фута от входната си врата и хола.

Според тях оградата е била издигната от местния земеделски производител, заради спор с предприемача, който е построил новия имот в Блекбърн, Ланкашир. Томас, учител по музика, каза: "Това беше нашият мечтан дом и сега се превърна в кошмар - чувстваме, че сме затваряни в собствената си къща от тази ограда. "Чувстваме се като заложници в спор, който няма нищо общо с нас. Това е като да имаме Берлинска стена пред дома си ”.

Томас, който се ожени за Ребека през юли, сега обмисля да наеме адвокат.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.