Трима пострадали при напaдение с киселина в западен Лондон

В някои медии се появи информация за "Новичок"

Трима души са пострадали при нападение в Западен Лондон. Смята се, че върху тях е хвърлена киселина. Полицията е била извикана по сигнал, близо до Нотинг Хил, където „подозрителна субстанция“ била хвърлена върху служителите на магазин. Смята се, че извършителят е мъж, който е бил хванат в кражба.

От столичната полиция потвърждават, че са били извикани малко след 2 часа, следобед. Мъжът се нахвърлил върху жертвите си, малко след като те го обвинили, че се е опитал да краде.

Заподозреният се издирва.

От властите отричат да става дума за „Новичок“, каквото информация се появи по някои британски медии.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.