Все повече лондончани са против "Брекзит"

Почти 70 % са за оставане в Съюза

Ново проучване показва, че все повече лондончани са против „Брекзит“.  Това разкрива социологическо допитване, извършено сред столичани. Резултатите сочат , че от близо 2,400 запитани – 66 % са заявили, че ще гласуват против излизане от ЕС ако се проведе втори референдум. 34 % искат напускане.

Това проучване контрастира с реалния резултат от референдума, когато 60/40 поискаха излизане от Съюза.  Като цяло, не само в Лондон, но и в цялата страна се увеличават противниците на „Брекзит“.

Опитите на Тереза Мей да постигне споразумение засега са неуспешни и това още повече разколебава поддръжниците на „Брекзит“.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.