Лятото се връща в Лондон този уикенд

Очакват се над 20 градуса

Прекрасното британско лято от преди няколко седмици ще се върне в пълния си блясък този уикенд. Очаква се температрите да скочат над 20 градуса и да има много слънце в събота. Барбекюта ще се усещат из цял Лондон, тъй като именно за столицата се очаква времето да е наистина приятно, обещават синоптици. Ще има малко облаци и вятър, но те няма да развалят усещането за лятно време.

„Температурите в събота се очаква да са 23 градуса, като най-високи ще са на югоизток“, казва метереологът Бони Даймънд.

„Ще има много слънце и ще се усеща топло и лято. На север ще е малко по-хладно, но и там ще е хубаво за разходка“, казва още той.

Седмицата преди това обаче ще е по-неприятна, като ще има много дъжд и облаци.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.