Магазините и моловете в Лондон останаха празни на „Черния петък“ (СНИМКИ)

Повечето предпочитали онлайн да пазаруват

Пазарните улици и моловете останаха празни на „Черния петък“, за разлика от Америка, където магазините бяха щурмувани от ранно сутринта. Причината за липсата на клиенти в английските търговски центрове е че хората предпочитат да пазаруват онлайн.

Онлайн магазините отчетоха голяма посещаемост още през нощта, а някои от тях не издържаха на наплива и се сринаха за часове. Много лондонски магазини отвориха врати рано сутринта,въпреки че нямаше таково прииждане на клиенти както минали години.

Магазини в „Уестфилд“ дори предлагаха подаръци на клиентите. Очаква се британските пазаруващи да изхарчат повече от 1,5 милиарда паунда днес.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.