Огромна промяна на "Лондон Бридж" блокира движението

Шофьорите са бесни

Шофьорите на таксита създадоха за втори път пътен хаос на „Лондон Бридж“.  Водачите на черните коли блокираха движението и в двете платна. Причината за блокадата е гневът им заради промяна на пътнахата схема, според която ще им бъде забранено да използват бус лентата в малка отсечка близо „Тули Стрийт“.

Голяма част от движението в района е било напълно блокирано, като протестът бе определен от властите като „ненужен“. Водачите обещават да протестират по този начин всеки ден между 4 и 7 часа, следобед.

Протестът започна в понеделник, вечерта. Според таксиметровите шофьори, предприетата промяна е „Дискриминационна“ и ще ги лиши от работа.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.