Застреляха семейство лебеди, защото са собственост на Кралицата

Семейство лебеди са били застреляни и убити в Кент, заради това, че са собственост на Кралицата. Открити са били две големи птици и пет малки, увити в найлонови торби и захвърлени на земята в Бененден, Кент.

Диво стадо лебеди в района е собственост на Нейно Величество и според Стивън Найт, който отговаря за животинското царство, животните са убити от врагове на монархията. По думите му, не веднъж се е случвало тези животни да бъдат преследвани незаконно. „Хората, които правят това са безчувствени и жестоки и нямат морален компас. Някой беше публикувал веднъж „шега” как да разстроиш Кралицата и се виждаше рентгенова снимка на лебед, застрелян няколко пъти”, коментира господин Найт.

Случаят се разследва от полицията на Кент.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.