17-годишно момче бе убито в Гринуич

Непълнолетен младеж е бил наръган до смърт тази нощ в Гринуич, съобщава полицията. Инцидентът е станал в събота вечерта, в апартамент в югоизточен Лондон. Полиция и парамедици са били извикани в 10,40 часа, вечерта.

Медиците са произнесли жертвата за мъртва на място. Починалото момче е на едва 17 години.

Убийството се разследва. Няма арести.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.