Ватманите в лондонското метро печелят 100 бона на година

Найс, а?

Ватманите в лондонското метро печелят повече от 100 бона намесец, разкри нов доклад. Те печелят повече от самолетните пилоти. Данните са разкрити от „Съндей Таймс”. Оказва се, че ватманите печелят 103 хиляди лири.

Докладът се публикува заради информацията за нова стачка по „Сентрал Лайн”. Тя ще започне на 21 декември, петък, и ще продължи до събота, 22 декември.

После за още два часа и на следващия ден.

Говорител на TFL потвърди, че ватманите печелят чисто 70 хиляди лири, защото са „висококвалифицирани и способни”.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.