Отново заливане с киселина в източен Лондон

Пострадало е младо момче

21-годишен мъж е откаран по спешност в болница в северен Лондон, след като е бил залят с киселина в източната част на столицата тази сутрин. Жертвата е пострадала сериозно, като има наранявания по лицето и ръцете, като има и прорезни рани от нож.

Полицаите са били извикани по сигнал в 2,35 часа.

На място е пристигнала и противопожарната служба.

Няма извършени арести. Смята се, че няма опасност за живота на ранения.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.