Педофил остана без британското си гражданство след изнасилване на седемгодишно дете

Педофил, изнасилил седемгодишно дете, е с отнето британско гражданство заради гнусното си престъпление. Според „Телеграф’ извергът е пристигнал във Великобритания от Индия през 1997-ма година и е получил британски паспорт през 2004-та. През 2011-та е обвинен, че е насилил дете, което е било на негов роднина.

Осъден е на 14 години затвор. Вътрешното министерство отне и гражданството му. Решението е взето с думите, че „очевидно това е лош човек” и че е излъгал за престъплението си, когато е попълвал документи за кандидатстване за паспорт.

Миналата година заради извършени престъпления 104 души са останали без гражданство.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.