Пострадала при катастрофата с принц Филип иска той да бъде съден

Жената очаква и извинение от "Бъкингам"

Млада майка, която е със счупена китка след катастрофата с принц Филип, настоява той да върне шофьорската си книжка. Тя иска и съпругът на Елизабет Втора да бъде съден, както всички останали при подобни произшествия.

46-годишната Ема Феъруедър пътувала със свой приятел в личния си автомобил „Киа”, когато се сблъскала с джипа на принца. Тя коментира пред „Дейли Мирър”, че не е получавала обаждане от „Бъкингам”, въпреки че официално бе съобщено, че между двете страни е имало комуникация и размяна на пожелание за оздравяване.

„За мен беше силно травматизиращо и болезнено, и очаквах повече от Кралското семейство”, казва майката на две деца, която споделя, че и полицията не се държала съвсем професионално. Според нея, херцогът е бил без колан, но не е бил разпитван за това.

Полицията в Норфолк все още разследва случая.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.