Разследват взрив на кола-бомба в Северна Ирландия

Полицията разследва евентуално взривяване на кола-бомба в Северна Ирландия. Службите по сигурността, както и пожарникари и линейки са били извикани по сигнал на „Бишоп Стрийт” в събота вечерта, малко след 8 часа.

Съветват се хората да отбягват района. Били са евакуирани жителите на намиращите се наоколо заведения, кръчми, жилища.

Лидерът на DUP заяви, че това е „Акт на тероризъм”. Не се съобщава за пострадали хора.

Свидетели разказват за голям взрив и гъст пушек.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.