Полицията "разговаряла" с принц Филип заради липсата на предпазен колан

Бил му даден съвет

Полицията в Норфолк е „разговаряла” с принц Филип, след като е бил забелязан и сниман да кара без предпазен колан, само 48 часа след инцидента с неговото участие близо до кралското имение „Сандригам”.

Говорител информира, че му е „било обяснено” колко опасно е това.

Междувременно, Ема Феъруейдър, разказа, че не е получила извинение от принца за случилото се. Говорител на „Двореца” пък коментира, че разговор с потърпевшите е бил направен.

Катастрофата стана, след като „Рейндж Роувър”-а на принца се преобърна и се удари в „КИА” в четвъртък. Два дни по-късно бе забелязано, че Филип шофира нов автомобил и то без колан.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.